O nas

LUXDENT - Twój stomatolog i dentysta w Przemyślu

Łącząc doświadczenie, wiedzę i dostępne technologie zapewniamy pacjentom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Największy nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy opiekę stomatologiczną w atrakcyjnych cenach.
 

Nasz zespół

 
lek. stom Roman Tymec
 
lek. stom Jurij Morozow
 
lek. stom Aleksandra Morozow
 
lek. stom Andrzej Tymec

zobacz więcej

 
 
lek. stom Elżbieta Zabrocka
 
lek. dent. Adrianna Kręciproch
 
lek. dent. Andrzej Wojtowicz
 
 

 

Stomatolog LUXDENT oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne w Przemyślu. Każdy dentysta posiada duże doświadczenie, co przekłada się na zadowolenie klientów. Usługi świadczone przez nasz gabinet dentystyczny cieszą się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Przemyśla. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zagwarantować poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści. Od wielu lat działamy w Przemyślu, ale z naszych usług korzystają również mieszkańcy okolicznych miejscowości.
Przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dentysta z doświadczeniem w Przemyślu

Zawód dentysty przez wiele lat nie kojarzył się dobrze osobom, które musiały skorzystać z jego usług. Postęp technologiczny oraz nowe metody leczenia sprawiły, że leczenie stomatologiczne stało się praktycznie bezbolesne i szybkie. Nasz stomatolog wykorzystuje sprawdzone sposoby leczenia, co przekłada się na bezpieczeństwo naszych pacjentów.

 
Stomatolog i dentysta na terenie Przemyśla

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie pacjentów oraz bezstresowa obsługa – LUXDENT Przemyśl to zespół doświadczonych profesjonalistów. Nasz dentysta to osoba stale podnosząca swoje kwalifikacje. Stawiamy na rozwój i kompleksową obsługę przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Dobry stomatolog nie musi iść w parze z wysoką ceną – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy Państwa na wizytę w dogodnym terminie. Zaufaj nam.